Usilujeme o vytvorenie efektívnejšieho sveta.
V strednej Európe.

Myslíme si, že skvelé nápady a
dobrých ľudí môžeme podporiť
aj u nás.
Pomôžte nám v tom aj Vy.

Vzdelávanie

Prostriedky, ktoré od Vás získame, vieme využiť na vzdelávanie nových generácií v školách či mimo nich. Pretože budúcnosť leží práve v ich rukách.

Interné predpisy

Pre základné a stredné školy zadarmo. Projekt, ktorý mení slovenské školstvo priamo tam, kde to je najlepšie – na školách.

Dostupné právo

Ako právnici si uvedomujeme dôležitosť právne gramotných ľudí. Pomôžte nám v tom.

Firemné vzdelávanie

Lepšie podnikateľské prostredie? Radi prídeme aj do Vašej firmy či startupu a pomôžeme Vám so všetkým od time-managementu cez interné procesy až po tímlíderstva.

GDPR

Ochrana osobných údajov pre neziskový sektor. Školenia a odbornú pomoc doručíme aj s Vaším pričinením.

Slnečné zajtrajšky

S dostatkom prostriedkov vieme vymyslieť aj inú, dobročinnú vec. Máte nápad? Podeľte sa oň s nami!

Podporte nás

Na mesiac

30 dní plných projektov vo Vinculum Iuris stojí aspoň toľkoto. Prispejte na náš chod a my sa Vám odvďačíme viditeľnou zmienkou o Vašej podpore a detailnou správou o tom, ako sme Vaše peniaze použili. Alebo prispejte inou čiastkou na konkrétnu vec, budete skvelí!

400 €

 

K lepšiemu

Školstvu

Hľadáte spôsob, ako využiť finančné prostriedky na zlepšenie stavu školstva? S touto sumou vieme 10 škôl vybaviť úplne novými a profesionálnymi internými predpismi, ktoré priamo pomôžu žiakom cez nastavenie formálnych procesov v škole.

1000 €

 

Necháme

To na Vás

Chcete pomôcť finančne, mentorským slovom, spoluprácou alebo sa len dozvedieť o nás viac? Budeme veľmi radi, ak nám napíšete a dohodneme si stretnutie, či spoločný telefonát. Už teraz sa tešíme na spoluprácu s Vami na nových skvelých projektoch!

€ / ?