PATRIK KEREKEŠ

Zakladateľ / COO

Patrik absolvoval právnické vzdelanie na Univerzite Komenského v Bratislave a v rámci študijného pobytu aj na Aristotle University of Thessaloniki. Počas štúdia pracoval na pozíciach ako Branch Manager vo VÚB Banke alebo pre viaceré poradenské organizácie ako napríklad Spotrebiteľské Centrum - nezisková organizácia.
V súčastnosti sa plne venuje projektu Interné predpisy pre Vinculum Iuris a vzdelávaniu detí na školách v oblasti práva a ekonómie.

ERIK MATEÁŠIK

Zakladateľ / CFO

Erik absolvoval právnické vzdelanie na Univerzite Komenského v Bratislave. Už počas štúdia pracoval na viacerých pozíciach pre Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky, a mnohé lokálne či medzinárodné advokátske kancelárie.
Aktuálne pôsobí v najväčšej advokátskej kancelárii na svete a zároveň sa snaží vzdelávať širokú verejnosť v oblasti práva, ekonómie a manažmentu prostredníctvom Vinculum Iuris.

MILOŠ PUPIK

Zakladateľ / CEO

Absolvoval štúdium práva na Právnickej fakulte Masarykovej univerzity v Brne a v rámci študijného pobytu aj na University of Lodz v Poľsku. Počas štúdia sa päť rokov venoval vzdelávaniu študentov práva vo vedení medzinárodnej organizácie ELSA, ktorú zastupoval aj v štruktúrach OSN. Po skúsenostiach z advokácie a z ministerstva hospodárstva sa rozhodol venovať zlepšeniu vzdelávania na Slovensku v Teach for Slovakia.
Práve vďaka skúsenosti s učiteľstvom v Teach for Slovakia vznikol projekt Interné predpisy, ktorému sa Vinculum Iuris, a Miloš, venuje.

Pridajte sa k nám

Chcete pomôcť vo vzdelávaní alebo sa vidíte vo firemnom consultingu? Vždy hľadáme ľudí so správnou motiváciou, aby sa pridali do nášho tímu.

Educator/Speaker
Východné Slovensko
Copywriter
Home Office
Social Media Manager
Home Office
Intern/Dobrovoľník
Západné Slovensko
Intern/Dobrovoľník
Východné Slovensko